FMG - Pánské vody po holení

13. ledna 2007 v 21:03 | A+K |  FMG - Pro pány
Vody poholení
obsah: 50 ml , cena: 120,- Kc
52.*Boss- Hugo Boss
- Průzračné a osvěžující aróma. Reprezentuje současného silného muže, který dokáže dovedně užívat života. Vůně čerpá svěžest z cedrového dřeva, jabloně a bergamotky a smyslnost ze skořice, sametky a hřebíčku.
54.*Hugo-Hugo Boss
- Vůně, která vyvolá v paměti vzpomínku na jemnost severního vánku, svěžest hustých zelených lesů. Je to kompozice, kterou tvoří směs osvěžujících grapefruitu a aromatické lesní vůně. Zelené tóny bergamotky, máty, borovice a šalvěje přecházejí ve vůni jasmínu, levandule a cedru. Základními tóny jsou mech a santálové dřevo.
56.*Fahrenheit-Christian Dior
- Současná, univerzální vůně, která v sobě spojuje opačné složky: průzračný, svěží harmonický tón s mužským tajemným a velice náladovým akcentem. Květinová kompozice, kterou tvoří zimolez, výtažek ze santálu, kapky pryskyřice a cedr je naprosto ideální pro romantická setkání. Elegantní tón svádí ženskou mysl a přivádí jí ke krajnosti.
63.*Adidas Black
- Typicky mužský parfém. Charakterizuje ho dokonale aromaticky kořeněná vůně.
84.* One - Calvin Klein
- Je to lehká, osvěžující vůně, určená pro ženy i muže. Je to přirozeně čistá vůně totožná s novými trendy. Vůně CK- one vyznává osobnost a současně se obrací na vnitřně rozlišenou skupinu, která se tímto přístupem identifikuje. Je to osvěžující směs tónů pižma a ovoce, na lesním základě.
85.* Air - Kenzo
-Právo dopřát si nezodpovědnost, zábavu, návrat do dětství. Zanechte starosti. Jen jedním stisknutím dávkovače se před vámi otevře nebe plné osvěžujících tónů, jimž dominuje mužný vetiver doplněný o hvězdičku anýzu a čerstvé ambrové dřevo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama