FMG - základní inf

Tak jak to vlastně je?

13. ledna 2007 v 20:43 | A+K
Vůně sama o sobě se nedá patentovat, proto se tyto receptury přísně tají. Představte si, že existuje firma, která dokáže ze stejných vonných látek namíchat totožnou vůni, a protože zde neplatíte značku a za drahý flakón, můžete si takové parfémy pořídit za pětinovou a nižší cenu.
Někdo by mohl říct, že imitací různých značek je na trhu spousty - a ano, má pravdu. Už někdo z vás vyzkoušel levnou vůni někde ze stánku? A byl spokojen?? Ne, samozřejmě že ne. A tady je právě ten obrovský rozdíl. Tyto parfémy NEJSOU IMITACÍ !
Parfémy firmy Federico Mahora jsou tytéž originální vonné esence, jako např. značky, které jsou zde uvedeny. Jsou tedy stejné, dokonce lepší kvality,jako značky, které jsou zde uvedeny !!
Parfémy Federico Mahora vydrží vonět stejně dlouho, jako značkové originály. Proč bychom měli nakupovat parfémované vody za tisíce, když můžeme mít PARFÉMY za 300 Kč
Proč jsou tyto parfémy tak levné ? Protože neplatí za zbytečné reklamy a jména, platíte jen za skutečný výrobek
SVĚT VŮNÍ V HRSTI
Podle evropské normy musí mít každý dámský parfém min. 16% vonných látek, naše mají 20%. Pánské vůně jsou nejčastěji Eau de Parfum - parfémové vody. Musí mít min. 12% vonných olejů. Naše obsahují 16%.
Proto jsou kvalitní a jestliže se ráno navoníte, ještě večer cítíte příjemnou jemnou vůni.
 
 

Reklama