Oriflame - Typy a triky

Různé techniky líčení pro různé rty

29. ledna 2007 v 12:54 | A+K
*ÚZKÉ RTY - konturovací tužku naneseme na vnější kraj linie rtů *PLNÉ RTY - se opticky zúží, když natřeme podkladový make-up tak, aby lehce překrýval obrys rtů. Tužkou pak zvýrazníme zevnitř přirozený okraj rtů.

*ŠIROKÁ ÚSTA
- konturku naneseme na vnitřní stranu okraje rtů, nedotahujeme až ke koutkům.

* ŠIROKÝ SPODNÍ RET
- při vykreslování vynecháme koustky úst, horní ret vykreslýme celý

* TENKÝ HORNÍ RET
- jeho obrys vytáhneme tužkou na vnější straně okraje rtů a u spodního rtu na vnitřní hraně.

Jak líčit rty?

29. ledna 2007 v 12:53 | A+K
Před nalíčením na rty naneseme trochu make-upu nebo pudru * Obrysy rtů nejprve naznačíme konturovací tužkou v barvě rtěnky nebo o tón tmavší. konturkou můžeme upravit tvar rtů a současně se použitá rtěnka nebude rozpíjet * Rty vyplňujeme od středu horního rtu směrem ke koutkům. Spodní ret vykreslíme od jednoho koutku k druhému. pro lepší zafixování rtěnky stiskneme po nalíčení mezi rty papírový ubrousek či kapesník. Poté teprve naneseme druhou vrstvu rtěnky. * Na závěr líčení rtů můžeme použít lesk na rty.

Make-up

29. ledna 2007 v 12:50 | A+K
Koupila jste si make-up a jeho odstín je tmavší než Vaše pleť? Nevadí, stačí přidat trochu krému a promíchat. Získáte světlejší odstín. Použijte krém určený na pleť.

Zvýraznění očí

29. ledna 2007 v 12:50 | A+K
Aplikujte tmavší oční stín na víčko a na klenutí oka.

Prosvětlení očí

29. ledna 2007 v 12:49 | A+K
Oblast nad obočím zvýrazněte světlým očním stínem.

Studený odstín pleti

29. ledna 2007 v 12:49 | A+K
Studený typ se světlou, narůžovělou nebo bledou pokožkou a tmavými vlasy s leskem do modra nebo se světlými vlasy s platinovým odstínem. K tomuto typu dokonale ladí fialové a růžové odstíny.

Teplý odstín pleti

29. ledna 2007 v 12:49 | A+K
Teplý typ má snědý, béžový nebo slonovitý odstín pokožky, nazlátlé nebo hnědé vlasy. Tento typ vynikne v hnědých a teplých červených odstínech.

Opalování bez sluníčka

29. ledna 2007 v 12:48 | A+K
Před použitím samoopalovacího krému proveďte peeling, usnadní vstřebání do pokožky. Nezapomínejte na depilaci nohou, třísel a podpaží. Ale opalovací přípravek aplikujte vždy alespoň 24 hodin po depilaci! Před aplikací potřete obočí, vlasovou linii a partii nad horním rtem trochou krému, zabráníte tak jejich obarvení. Méně opalovacího krému použijte na loktech a kolenou. Pokožka by vypadala tmavší. Nezapomeňte si po aplikaci umýt ruce!

Jak se rychle zbavit nachlazení?

29. ledna 2007 v 12:48 | A+K
Při nachlazení se Vám určitě osvědčí Ošetřující olej s výtažkem s čajovníku (obj. č. 1251). Potírejte si vnitřní stranu nosních dírek, dobré je také nakapat pár kapek do vroucí vody a inhalovat. po třech dnech je po nachlazení!

Bolest zad nebo nohou?

29. ledna 2007 v 12:47 | A+K
Formující tělový gel proti celulitidě (obj.č.1916) můžete zkusit při masáži zad a unavených svalů. Úžasně prokrví, zahřeje a uleví od lehčích bolestí.

Pryč s opary

29. ledna 2007 v 12:47 | A+K
Opar dovede někdy pěkně potrápit.Riziko vzniku snížíte, když si několikrát denně budete natírat rty Hydratační tyčinkou SPF15 (obj.č.1854). Pokud se oparu neubráníte, použijte Olej i čajovníku TEA TREE (obj.č. 1251).

Nepolušné pramínky

29. ledna 2007 v 12:47 | A+K
Pokud právě nemáte po ruce tužidlo ani lak na vlasy, lze k úpravě neposlušných pramínků, např. ofiny, použít bezbarvou Regenerační řasenku (obj. č. 3645)

Zázračný kelímek

29. ledna 2007 v 12:46 | A+K
Používejte tento výrobek každý večer místo balzámu na rty nebo jeleního loje a brzy uvidíte výsledek! Vaše rty budou vláčnější, plnější, prostě k zulíbání:) Kromě rtů tento přípravek můžete použít na suché lokty, kolena a paty, různé puchýře, vyrážky, štípnutí hmyzem, škrábance, zanícená místa (akné), modřinky, strupy a jiná poranění kůže, atd. Zázračný kelímek můžete použít snad na všechno! Nevěříte?? Objednejte si ho, vyzkoušejte a už na něj nedáte dopustit! Z vlastní zkušenosti vím o čem mluvím :) A hlavně.. vydrží strašně dlouho!!!

Pleťové masky

29. ledna 2007 v 12:46 | A+K
Masku nanášejte nejlépe večer např. po koupeli, sprše nebo sauně, protože póry jsou v tuto dobu otevřené. Abrazivní přípravek (např. Hluboce čistící krém s abrazivním účinkem z řady Swedish Care - obj.č. 1388) připraví pleť, aby ještě lépe přijala účinky masky. Při nanášení se vyhněte citlivé oblasti kolem očí. Po odstranění masky dočistěte pokožku tonizační vodou a ošetřete nočním krémem. Pleť nechte během noci odpočinout. Masku používejte jednou až dvakrát týdně, ale nikdy ne příliš často, nebo se pokožka vysuší a začne se loupat. Masku VŽDY nanášejte na odlíčenou, vyčištěnou pleť! PEELINGOVÉ MASKY * U normální pleti doporučujeme peeling provádět jednou měsíčně, u mastné a problematické jednou za týden. Při častém používání pokožka začne produkovat příliš mazu a hrubne. * Při nanášení přípravku se vyhýbáme očním víčkům, dekoltu a krku. * Nejvhodnější doba pro aplikaci peelingu je večer, neboť pleť může přes noc regenerovat.

Krásné ruce a nehty

29. ledna 2007 v 12:45 | A+K
Při aplikaci krému na ruce (např. Krém na ruce Silk - obj.č. 1783) tuto dobu využijte zároveň na masáž rukou. Každý večer aplikujte do lůžka nechtů Výživný olejíček na nehty (obj.č.6721) - vyživíte je a podpoříte jejich růst. Pro stále upravený vzhled nehtů využijte bílou tužku na nehty (obj.č. 6502) a podkreslete s ní přečnívající část nehtu (pro větší a trvalejší účinek tužku navlchčete) Při zasychání laku na nehty nemávejte rukama - docílíte tím pouze nepravidelných vrstev laku. Zajistěte svému tělu dostatečný přísun vápníku - posílí vaše nehty.

Hladké paty

29. ledna 2007 v 12:45 | A+K
Na chodidla vetřete Abrazivní krém na nohy (obj.č. 1788), opláchněte. (ještě před tím, než nanesete krém, můžete použít škrabku na nohy (obj.č. 9022)Pořádně nohy osušte a promažte Zvláčňujícím krémem na nohy (obj.č. 1738). Nezapomeňte krém nanést i na nárt. Pak vklouzněte do bavlněných ponožek. Zábal nechte působit celou noc. Aby Vám paty opět neztvrdly, promazávejte je každý den jakýmkoli krémem či tělovým mlékem (např. Tělový krém Silk obj.č. 1789)

Každodenní péče o pleť

29. ledna 2007 v 12:44 | A+K
SWEDISH CARE je jednoduchým kompletním programem pro každodenní ošetření suché, mastné i smíšené pleti. Nezapomeňte, že všechny čtyři fáze jsou stejně důležité. Čistící přípravek, tonikum, ochranný hydratační denní krém, noční pěstící krém.

Vyzrajte nad celulitidou

29. ledna 2007 v 12:44 | A+K
Chcete aby Formující gel proti celulitidě (obj.č. 1076) měl lepší účinek? ! Pak ho použijte po koupeli nebo po cvičení, kdy jsou vaše póry otevřené a gel tak lépe vstřebají. Další tip: Masážní krém si pečlivě krouživými pohyby vmasírujte na stehna. Poté si vezměte 1 metr potravinářské fólie a několikrát stehna obtočte. Zábal nechte působit cca 20 minut. Pro větší účinek si ještě natáhněte tepláky. Také používejte masážní rukavici, která nejenže odstraní odumřelé buňky, ale taky tkáň pěkně prokrví... Ale samotný krém nezmůže nic, pokud budete stále jíst salámy, smažená jídla, atd... Ozdravte trochu svůj jídelníček, jezte více zeleniny, HODNĚ pijte a cvičte... Účinek se dostaví rychle!!

Tajemství vůně

29. ledna 2007 v 12:44 | A+K
Nevoňte se příliš silně.. Vůni naneste pouze na 2-3 vybraných místech, např. krk, loketní jamky nebo spánky a dekolt. Pokud potřebujete dlouhodobější efekt, naneste pár kapek do vlasů. Vlasy podrží vůni velmi dlouho, někdy i celý den! Pokud chcete být pouze jemně navoněné, rozprašte vůni do vzduchu a projděte skrz vonný "obláček", aby vůně dopadla na vaše tělo. Vůni nanášejte vždy jen na vnitřní stranu šatů (aby Vám parfém neudělal skvrny) nebo můžete přidat pár kapek vůně do poslední máchací lázně. Lahvičku s parfémem uchovávejte vždy na temném a suchém místě, nejlépe v původním obalu. Uzávěr lahvičky pečlivě uzavřete, aby se dovnitř nedostal vzduch a nezměnil vůni parfému. Zřídka používaná vůně by měla být skladována v lednici.
 
 

Reklama